Dünyadaki online eğitim sistemlerini analiz ederek kendi özgün fikirlerimizle harmanladık ve siz eğitmenlerimize online eğitimin ayrıcalıklarını yaşatacak bir platform hazırladık. Pek çok artı özelliğimizin yanı sıra, rahatlıkla kullanabileceğiniz bir teknik altyapı kurduk çünkü sadece vereceğiniz eğitime odaklanmanızı istiyoruz.

Sitemize ücretsiz kayıt olabilir; destek telefon numarasını arayarak üyelik, online ders hazırlama, online özel ders için takvim oluşturma/güncelleme gibi konularda eğitim teknolojileri uzmanımızdan destek alabilirsiniz.

Platformumuz pazaryeri modeliyle çalışmaktadır. Eğitmenlerimiz, uzmanlarımızın da yardımıyla eğitim içeriklerini oluştururlar, fiyatlarını belirlerler ve indirim oranlarına göre paket ders satabilirler.

Eğitmenlerimiz sadece eğitimle uğraşsınlar diye geri kalan her şeyle biz ilgileniyoruz.

Tüm bunlara ek olarak, eğitmenlerimize uzaktan eğitim platformumuzun ayrıcalıklarından daha iyi yararlanabilmeleri ve online derslerin verimliliği için de bazı önerilerimiz/tekliflerimiz var.

  • İnternet alt yapınızın, bilgisayar ve grafik tabletinizin güçlü olması gerekmektedir. Eğitmen-öğrenci etkileşiminin eğitimde önemli olduğuna inanıyoruz ve bunun için kullandığımız araçların özenle seçilmesi gerektiğini düşünüyoruz.
  • Sanal sınıfın yönetimini sağlayabilmeniz ve online özel ders anında öğrenci ile göz teması kurabilmeniz için hem öğrencinin hem de sizin grafik tablet kullanmanız gereklidir.
  • Size teknoloji desteği haricinde dijital kaynak desteği de verebiliriz.
  • Kısa süreli deneme derslerine açık olmanız daha çok öğrenciyle tanışmanıza imkan tanıyacaktır.
  • Derse zamanında başlamanız ve zamanında bitirmeniz size güven kazandıracaktır.
  • Unutmayınız ki derslerden sonra öğrenciler ders için yıldız verecekler ve yorum yazacaklardır. Bu değerlendirmelerin hem sizin hem de platformumuzun gelişmesine katkı sağlayacağına inanıyoruz.

Öğrencilerimizi başarıya nasıl ulaştırdığımıza da göz atmak isteyebilirsiniz. Buradan buyrun 🙂

Yazar: HocamNette.com

Bir cevap yazın