Global ve dijital dünyada bilgiye ulaşmak çok kolay hale gelmiştir. Önemli olan ise doğru ve güvenilir bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmayı öğrenmektir. İş modelimiz ve platformumuz bu felsefeyle geliştirilmiştir.

Dinamik ve alanında tecrübeli eğitmenler ile çalışıyoruz. Bunu sağlamak için sitemize başvuran eğitmenlerimizi özenle inceliyor ve ona göre onaylıyoruz.

Eğitmenlerimiz online ders tecrübesine sahiptirler. Teknolojik araçları iyi ve yerinde kullanarak ders anlatmaktadırlar.

Eğitmenlerimiz sınavlarda sorulan sorular temel alınarak hazırlanmış dijital yayınlar üzerinden ders anlatmaktadırlar.

Eğitmenlerimizin iletişimi kuvvetlidir, öğrencilerimizi motive edebilirler, başarılarını arttırabilirler.

Öğrencilerimiz sitemizden aynı anda birden fazla (onlarca) ders satın alabilirler; bu dersleri eğitmenlerin takviminden seçerek kendi programlarını hazırlayabilirler.

En ileri ve yeni teknolojiler. En seçkin eğitmenler. Uygun fiyat.

Platformumuza ücretsiz kaydolan her öğrencimize bir eğitim koçu atanmaktadır. Eğitim koçumuzun yaptığı ilk seans ücretsizdir ve öğrencilerimiz isterlerse eğitim koçlarımızın rehberliğinde öğrenme yolculuklarına devam edebilirler.

Öğrencilerimiz, sitemizden online özel ders ve koçluk hizmetlerinin haricinde sınav değerlendirme hizmeti de alabilirler. Böylece hedeflerine ulaşma yolunda nerede olduklarını görebilirler.

Konu analizli, periyodik sınavlarda öğrencilerimiz nokta atışı, ders ders, konu konu, eksikliklerini görürler ve eğitim koçlarımızın yönlendirmesiyle eksikliklerini giderebilirler.

Öğrencilerimize eksiklerinin olduğu ders ve konularla ilgili isimlerine özel kitapçık hazırlanabilir.

Sitemizdeki tüm ders içerikleri uzmanlarımızın kontrolünden geçmektedir ve öğrencilerimizi dünya standartlarına taşıyacak nitelikte olmasına dikkat edilmektedir.

Öğrencilerimiz, yabancı dil öğrenerek dünya vatandaşı olmakta, bilim ve teknoloji becerilerini geliştirerek kendini geleceğe hazırlamakta ve uluslararası sınavları kazanarak kariyer basamaklarını hızlıca çıkabilmektedirler.

Uluslararası çözüm ortaklarımız ve danışmanlarımızla uluslararası üniversite düşünen öğrencilerimize eğitim veriyor ve danışmanlık yapıyoruz. Hedeflenen bölümlere burs dahil en uygun şartlarda yerleşmelerini sağlıyoruz.

Birebir online özel dersleri önemsiyoruz ancak gerektiğinde farklı büyüklükte grup eğitimleri de vermekteyiz.

Kayıtlı öğrencilerimize özel ücretsiz seminerler veriyor ve kişisel gelişimlerini sağlamalarına yardımcı oluyoruz.

Yazar: HocamNette.com

Bir cevap yazın